NUREDDİN ERSOY 2 YIL DAHA ERZİN BELEDİYESPOR’DA…

Spor Toto 3. Lig’de mücadele eden temsilcimiz Erzin Belediyespor, transfer çalışmalarını sessiz sedasız sürdürürken, ilk resmi sözleşme haberi iç transferden geldi. Erzin Belediyespor’un başarılı oyuncularından Nureddin Ersoy ile masaya oturularak gelecek sezon için yeniden sözleşme imzaladı. 2013-2014 sezonundan bu yanan Turuncu-Beyazlı formayı başarı ile terleten tecrübeli oyuncu Nureddin Ersoy, yapılan görüşmelerde Erzin Belediyespor’da kalmak istediğini dile getirerek 2 yıllık sözleşmeye imza attı.
3. Lig’de mücadele eden Hatay temsilcisi Erzin Belediyespor, transfer sezonunun açılmasının ardından diğer takımlara göre transfer çalışmalarını daha sessiz ve derinden yürüttü. Takımın iskeletini bozmadan takviyeler yaparak gelecek sezon üst sıraları zorlamayı hedefleyen Turuncu-Beyazlı ekip, birçok futbolcu ile görüşmesine rağmen henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Transfer çalışmalarına ağırlıklı olarak iç transfer görüşmeleri ile başlayan Hatay temsilcisi, bu kapsamda uzun yıllardan bu yana Turuncu-Beyazlı formayı terleyen tecrübeli futbolcu Nureddin Ersoy ile sözleşme yenileyerek, ilk resmi imzayı attırdı. Erzin Belediyespor Başkan vekili Murat Mülayim, “iç transferde futbolcumuz Nureddin Ersoy ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. Görüşmelerini sürdürdüğümüz diğer futbolculara imza attırdıktan sonra isimlerini açıklamaya devam edeceğiz” dedi.
Adana Demirspor forması altında profesyonel futbol hayatına başlayan Nureddin Ersoy, Erzurumspor’da kiralık olarak forma giymesinin ardından Maltepespor’a transfer oldu. Daha sonra İskenderunspor 1967’de futbol hayatına devam eden tecrübeli orta saha Sivas 4 Eylül Belediyespor’da forma giymesinin ardından BAL Ligi’nde mücadele eden Kozan Belediyespor’un yolunu tuttu. 1 sezon burada oynamasının ardından o dönemlerde BAL Ligi’nde mücadele eden Erzin Belediyespor’a transfer olan 31 yaşında ki futbolcu takımı ile birlikte şampiyonluk yaşayarak 3. Lig’de mücadele etmeye devam etti.
Ayrıca Hatay temsilcisi Erzin Belediyespor gelecek sezon için planlama ve çalışmalarını sürdürürken, 26-27 Ağustos’da başlayacak olan lig öncesinde kamp programını da şekillendirdi. Turuncu-Beyazlı ekip Teknik Direktör Recep Aydemir nezaretinde 12 Temmuz Çarşamba günü topbaşı yapacak. Erzin Belediyespor kamp programı dahilinde ilk olarak Erzin’de toplanacak ve kampın ilk etap çalışmalarına kendi tesislerinde başlayacak. Erzin’de 15 günlük bir kamp programı yapmayı hedefleyen Turuncu-Beyazlı ekip, ikinci etap kamp çalışmaları için Nevşehir’e gidecek. Kamp programının ikinci etabını Nevşehir’de yapacak olan Erzin Belediyespor daha sonra futbolcularına kısa süreli izin verecek. (Haber: Gökhan AKLAN)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir