featured

KILIÇLAR HATBORU AİLESİNE KİTABINI TANITTI

 

 

Antakya’lı İş İnsanı HatBoru’nun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılıçlar, HATBORU’nun başarıya giden yolda yaşananları ele aldığı Kitabını HATBORU Ailesine tanıttı.

400’e yakın çalışanı ile bölgesinin ve ülkesinin istihdamına katkı sağlayan HATBORU’nun yönetim kurulu başkanı Mehmet Kılıçlar “Damdan Düşeni anlayan Adam” ismini verdiği Kitabını HATBORU Ailesine tanıttı. Antakya’da bir restaurantta gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan Mehmet Kılıçlar hayatının her döneminde kitap okuyan biri olduğunun altını çizerek, Damdan Düşeni anlayan Adam isimli kitabının HATBORU Ailesine pusula olacağını belirtti. HATBORU’da başarıya giden yolda yaşananların artık bir eser olarak yerini aldığına dikkat çeken Mehmet Kılıçlar HATBORU Ailesinden kitabı okuyan herkes kendinden bir şeyler bulacaktır dedi.

BU KİTAP ÇOK ÖNEMLİ

Kitaba katkı verenlerden biri olan Eğitimci Tülin Erduran  ise yaptığı konuşmada Damdan Düşeni anlayan Adam  kitabının gerçekten okunması gereken önemli bir kitap olduğuna vurgu yaptı. Türkiye’de birçok iş insanının kitap yazdığını veya yazdırdığını belirten Tülin Erduran yazılan bu kitapların birçoğunu okuduğunu belirterek “ Ana dili Arapça olan daha sonra Almanca okuyan ve Türkçe kitap yazan Mehmet Kılıçların kitaptaki başarı öyküsünün herkese lazım olduğuna inanıyorum”  dedi. Soru cevap ve sohbet ortamında samimi bir ortamda gerçekleştirilen kitap tanıtım yemeğinde Mehmet Kılıçlar temsili olarak ilk kitabını HATBORU çalışanı Mustafa Ali Özalır’a imzalayarak takdim etti.  Kitap tanıtım gününe Özel pastayı ise Mehmet Kılıçlar HATBORU yönetim kurulu üyeleri Sıddık Önlen, Zahir Kılıçlar Finanstan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Meryem Yeşildağ ile birlikte kesti.

Haber: Ali ÇETİNKAYA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir