HAZIR MISIN HATAY..?

Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili Mehmet Deviren hafta sonunda Hatayspor’un kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı ve 1-0 kazandığı Menemen Belediyespor maçı sonrasında, Bordo-Beyazlı ekibin Play-Off’a büyük oranda kaldığını ve artık Hataylıların Play-Off maçlarına şimdiden hazır olması gerektiğini belirtti. Play-Off yarışı içerisinde en önemli rakiplerden olan Menemen Belediyespor karşılaşması sonrasında konuşan Mehmet Deviren (Komando) Menemen Belediyespor galibiyetinde emeği geçen tüm teknik ekibe, futbolculara ve doksan dakika boyunca Hatayspor’u destekleyen taraftarlara teşekkür etti.

Hatayspor’un kendi sahasında oynadığı son 2 karşılaşmaya şalvarlı giyerek gelen Komando Mehmet’i şalvarlı şekilde görenler ‘acaba Hatayspor’un kendi sahasında maç kazanmasında keramet şalvarda mı?’ diye düşündüler. Şalvarlı Komando Mehmet Hatayspor’un Menemen Belediyespor maçını kazanması ile ilgili olarak “bu çok önemli olan Menemen Belediyespor mücadelesinden galibiyetle ayrılarak hemen hemen Play-Off’u garantiledik. Öncelikle bu güzel taraftarları senelerden beri bekliyorduk, Allah’a çok şükür ki gelen galibiyetler sonrasında inançla bu taraf atmosferini yakaladık. Artık Hatayspor olarak bu tabloyu kaybetmemiz lazım. Bu tablonun sürmesi içinde hedef 1. Lig. Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili olarak bende Hatayspor taraftarları da 1. Ligi istiyoruz. Menemen Belediyespor maçının kazanılmasında, Play-Off hedefi doğrultusunda emeği geçen tüm futbolculara, teknik ekibe, yönetime ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Kimse unutmasın daha bitmedi, 1. Lig için henüz yolun başındayız” dedi.

Şalvarlı Komando Mehmet ayrıca Hatayspor Taraftarlarının yanında olan yalnız bırakmayan, Hatayspor Taraftarlar Derneği 2. Başkanı Cengiz Özcan’a teşekkür ederek “her zaman bizlerin yanında olan, taraftarlarımızı bir an olsun yalnız bırakmayan, her sorunu ve sıkıntısı ile ilgilenen Cengiz Özcan’a da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Menemen Belediyespor karşılaşması sonrasında Gökhan Zan ile bir araya gelen Şalvarlı Komando Mehmet’in Gökhan Zan ile neler konuştuğu bilinmiyor. Spor kamuoyunun aklına acaba Komando Mehmet Gökhan Zan ile olabilecek Play-Off finali ile ilgili mi konuştu? Hatayspor’un ilk 5 sıralamasına gireceğine inanmayanlar ile ilgili mi konuştu? Gibi sorular gelirken cevapları henüz bilinmiyor.

Ayrıca Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanvekili Mehmet Deviren’in Hatayspor’un Etimesgut Belediyespor maçı öncesinde kale arkalarına bıraktığı güvercin gübrelerinin ve maçlara şalvarla gelmesinin Hatayspor’un galibiyetinde büyük rol oynadığı konuşuluyor. (Haber-Foto: Gökhan AKLAN)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir