featured

Genç Sağlık Sen Hatay’da yeni atama

Genel Başkan Yardımcılığını Hataylı deneyimli sendikacı Feleytun Fatih Gönç’ün yaptığı Genç Sağlık Sendikası Hatay 2 Nolu Başkanlığına Emrah Şahin atandı.

Sendikanın Hatay 2 Nolu Şube Başkanlığına atanmasının kendisi adına gurur verici olduğunu kaydeden Şahin, atamanın Hatay’a hayırlı olması temennilerini iletti. Şahin açıklamasında; “Bugün, kurulduktan sadece 3 ay sonra Türkiye’nin en büyük sendikaları arasında yerini alan, 21. yüzyılın teknolojik dönüşümünde geleceği en parlak sendikası olan, Türkiye’nin sendikal tarihinde bugüne kadar görülmemiş bir hızla büyüyen; Genç Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Çalışanları Sendikasına Hatay 2 No’lu Başkanlığına atanmış olmanın gururu içerisindeyim. Kendilerini pırıl pırıl yetiştirmiş, zeki, çevik, ahlaklı ve dinamik bu cevher gibi gençlerle yol yürümekten ötürü onur duyuyorum. Bazı malum sendikaların temsilcileri sizleri tehdit ederek yolunuzdan alıkoymaya, geleceğin sendikasından geri çevirmeye çalışabilir. Bunlara ve dediklerine asla itibar etmeyin. Genç Sağlık Sendikası olarak üyelerimizin haklarını korumak bizlerin asil görevidir. Bu saatten sonra güzel memleketimizde bu hakların nasıl korunacağını herkese göstereceğiz. Haksız bir şekilde hiçbir üyemizin görev yeri değiştirilemez bunun teminatı bizleriz.

VAKİT GENÇ SAĞLIK SENDİKASI VAKTİ

Ezberleri bozan Genç Sağlık Sendikası olarak hiç kimseyi ötekileştirmeden bütün Sağlık çalışanlarına sahip çıkacağımızı beyan etmek istiyorum. Lütfen tedirgin olmayın Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına sadık kalarak Sağlık camiamıza liyakatli bir şekilde hizmet edeceğimizi ve huzur getireceğimizi belirtmek isteriz. Vakit Genç Sağlık Sendikası Vakti. Siz yoksanız bir eksiğiz, vakit kaybetmeden üye olalım kazanımları alalım.. Yarınlar Gençlerin olacak” ifadelerini kullandı.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir