ANTAKYASPOR YÖNETİMİ’NDEN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Hatay 1. Amatör Küme de mücadele eden Hatay Şirincespor (Antakyaspor F.K.) Yönetimi örnek davranışları ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Sakatlıklarla boğuşan Kırmızı-Beyazlı ekipte Yönetim Kurulu Üyeleri mücadelelerde sakatlanan futbolcularını bir an olsun yalnız bırakmıyor. Geçtiğimiz günler de Antakyaspor F.K. – Harbiyespor U 16 Ligi’nde karşılaşmasında mücadele sırasında eli kırılan Yusuf Koçak’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Son zamanlarda yaşanan sakatlıklar dolayısı ile zor günler yaşayan Antakyaspor F.K. Yönetimi futbolcularını bir an olsun yalnız bırakmayarak ziyaretlerine devam ediyor. Hatay 1. Amatör Küme haricinde birçok alt ligde de mücadele eden Antakyaspor futbolcularına kendi öz evladı gibi sahiplenmesi ile tüm kulüplere örnek oluyor. Futbolcularının sağlığını her zaman, maçlardan önde tutan Antakya temsilcisi yaşanan talihsiz sakatlıkların ardından sporcularını evlerinde de ziyaret etmeye devam ediyor.

Antakyaspor F.K. Yönetim Kurulu Antakyaspor F.K. –  Harbiyespor U 16 ligi karşılaşmasında rakibi ile girdiği ikili mücadele sonrasında sol eli kırılan ve Hatay Defne Hastanesi’nde ameliyat olan Müteahhit Metin Koçak’ın oğlu Yusuf Koçak’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Yapılan ameliyat sonrasında her geçen gün sağlık durumu daha iyiye giden Antakyaspor F.K. futbolcusu Yusuf Koçak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Antakyaspor F.K. Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Çetiner futbolcuları Yusuf Koçak’ın sağlık durumunun takipçisi olacaklarını belirterek “bir Futbol kulübü, futbolcusu ve aileleri ile futbol kulübü yönetiminin birlik ve beraberliği ile ileriye gidebilir. Her futbolcumuz bizim evladımızdır. Ancak maalesef müsabakalar esnasında futbolcu kardeşlerimiz her ne kadar kimse istemese de böyle sakatlıklara maruz kalıyor. Umarım bu tarz talihsiz bir olayları bir daha yaşamayız. Çok şükür şu anda futbolcu evladımızın sağlık durumu iyi, tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, tamamen sahalara dönene kadarda evladımızın sağlık durumunun takipçisi olacağımızı belirtmek istiyorum” dedi. (Haber-Foto: Gökhan AKLAN)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir